Jmenuji se Zdeňka Tušková a narodila jsem se 5.11.1957. Pracuji jako ředitelka společnosti Equilibrium s.r.o. a lektorka seminářů konstelací. Mám syna a dceru, kteří již mají každý dvě děti, což znamená, že mám dvě vnučky a dva vnuky. V životě jsem absolvovala mnoho seminářů osobního rozvoje. Už od 14ti let jsem se zabývala grafologií, což mi vydrželo skoro 45 let. Stala jsem se dokonce předsedkyní Grafologické aliance ČR, kde jsem působila až do roku 2012. Dodnes mi znalosti z grafologie pomáhají, neboť písmo je fixovaný pohyb, podle kterého poznáváme povahu pisatele. I v konstelacích, konec konců, se jedná o pohyb, který napoví, co se děje v systému.

Jak už to bývá, stalo se několik na sebe navazujících náhod, které mne dovedly ke konstelacím. První setkání proběhlo při studiu Pozitivní (celostní) psychoterapie v Česko-Německém institutu, kde nás lektor z Německa seznamoval s rodinnými genogramy a vysvětloval, jak funguje rodinný systém. I když to bylo jen teoretické, velmi mne to oslovilo, avšak náročné studium mi nedovolilo zajímat se o problematiku rodinných systémů hlouběji.

Později jsem založila společnost pro osobní rozvoj Equlibrium, která pořádala různé ezoterické a duchovní semináře.Tam jsem se mimo jiné setkala s astrohrami, což jsou v podstatě konstelace astrologického systému. Oslovilo mne to, a tak jsem se po absolvování výcviku rodinných a systemických konstelací začala konstelacím věnovat. Pověděla jsem si, že to je přesně to, co chci dělat.

Mým cílem je služba lidem, služba rodině. Kromě víkendových kurzů po celé republice a na Slovensku vedu také Intenzivní výcvik systemických konstelací, který trvá přibližně rok a kde se připravují budoucí konsteláři.


 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat