Napsali o nás a našich spolupracovnících v časopisech, novinách i internetu

Časopis Tina

  • číslo 16/2007

32 stránka - cca 317 kB
33 stránka - cca 303 kB

Bert Hellinger (překlad)

Časopis Květy

Časopis magický svět

Noviny Chrudimska

Astrolab - konference

Miluj svůj život

Regena

  • č. 7/04 - Společnost Equilibrium pořádala 21. - 23.5.2004 seminář systemických konstelací s Bertem Hellingerem
    "Pohyby duše". Ohlasy účastníků svědčí o velkém úspěchu této metody a jejího zakladatele.

100+1

Večerník Praha

Žena a život:

  • č. 4/2003 - Léčivé květové esence (MUDr. Jana Hádlová): 1. strana (.jpeg 148 kB) a 2. strana (.jpeg 168 kB)
O-zóna (www.jobs.cz): Astro:

Mladý svět:

Plzeňský deník

Ohlasy našich čtenářů, klientů a zákazníků:

16.11.06
Vážení, dnes jsem si u Vás zakoupila RESCUE REMEDY a velmi mi pomohlo. Děkuji Vám, že jste byli ve správnou dobu na správném místě se správným sortimentem.
I.H.

Ahoj Zdeni,
od semináře v Brně pro psych. a pomáhající profese uběhlo pár dní - mám nabitý program,ale potřeba Ti něco sdělit stále zůstává:
Tak za prve - jsem moc ráda,že jsem Tě poznala
Za druhé, díky za tvůj seminář - byl skvělý a totální disciplína prostřednictvím tvé osobnosti zapůsobila.Pro mě je úžasné, že vidím užitečnost prolínat konstelace se systemickým přístupem - hlavně tam v tom bodě, když už umí klient vyslovit svou zakázku. Až když je zakázka na konstelaci - je konstelace velmi užitečná/přesvědčila jsi mě o tom/. A jsem ráda, že jsem intuitivně nešla k jiným konstelářům. V této době, i mezi těmi,co dělají konstelace dochází k silné konkurenci a já jsem ráda, že jsem natrefila na Tebe na astrovíkendu.
Vím, že teď řekneš - není třeba děkovat,protože i Ty jsi bohatá ze svých seminářů. Přesto to musím říci - děkuji. Hodně mi to pomohlo.

SP, 30.5.2005

Ahoj Zdeňko,
Zúčastnila jsem se tvého kurzu Malování pomocí pravé mozkové hemisféry v Pagodě a s radostí ti můžu napsat jenom pozitivní zpětnou vazbu:) Moc mi tenhle kurzík pomohl v rozvoji mého dávno zapomenutého talentu a jsem ráda, že jsem ho touto cestou v sobě zase mohla objevit. Taky jsem se chtěla zeptat, jak že to bude s pokračováním, pokud se dobře pamatuji, tak byla řeč o úterních večerech v březnu-práce s barvou, ale bohužel se mi na webu nepodařilo nic takového najítUrčitě bych se ráda účastnila!

S pozdravem
D. F., 6.3.2005

Odpověď:
Ahoj D....,
jsem moc ráda, že se Ti daří a že kurz kreslení nebyl marný. Bohužel, mnoho z Vás si stěžovalo, že úterky nemohou, takže jsem otevřela Barevné kreslení o prázdninách 5.-7.7.2005, je to na našich webovkách uvedeno. Před tím opakuji kurz, který jsi absolvovala, od 1.7. do 3.7. Doufám, že v té době se Ti to bude hodit a že se zase uvidíme.
Přeji hodně štěstí
Zdeňka

ještě jednou vřelý dík za tento kurz, bylo to opravdu prima! určitě budu chtít přijít I na dvojku!

L.M., 24.1.2005, Kurz Bachovy esence

Paní Tušková,
ani nevíte jak jsem ráda, že jsem vás poznala. Děkuji, že mě zasíláte vše potřebné určitě přijdu a ozvu se. Pokusím se vymyslet, kdy to bude pro mě nejvíc schůdné. Jste opravdu pro mě osobně velmi zajímavý člověk. Omlouvám se, že jsem vás zahltila svým problémem, ale snad pochopíte. Je neuvěřitelné co jste mi dokázala říct. Děkuji moc a přeji krásné dny.

J.F., novinářka. 19.10.2004

Ahoj,Zdeňko,
moc ráda jsem Tě po letech znovu viděla. Nikdy jsem neodsunula do pozadí to, co jsem spolu s Tebou nastartovala. Doufám, že teď už skutečně nadešel čas, abych mohla nastoupit svou vlastní cestu a proto mě mé kroky zavedly opět za Tebou. Moc děkuji za příjemné, ačkoli krátké setkání a těším se na další.

V.H., 11.10.2004

Vážená paní Tušková,
vřelé díky za nevšední zážitek z výukového kurzu "KPMH" opravdu jsem netušil že to jde, jste skvělá.
Pokud budete pořádat pokračovací kurz prosím informujte mě
děkuji

P.Z., 11.10.2004


Ahoj Zdeni,
děkuji za fotky, budu mít nějakou vzpomínku na velice zajímavý týden. Pokud budu moci ráda přijedu i příští rok. Moc se mi v Krkonoších líbilo. Doufám, že se uvidíme v Jablonci.

P.J., 14.8.2004


Milá Zdeňko,
ani nevíte, jak jste mě potěšila, dušičko milá. Moc Vám děkuju a doufám, že lidé, kteří tam přijít mají, přijdou.

Posílám 1000+1 úsměv
L. M.


Ahoj Zdenko,
moc bych Ti chtela podekovat za vcerejsi telefonickou radu...volala jsem Ti, ze nemohu spat asi kvuli vzteku (pondelni konstelace)...
Dekuji Ti...mej se moc hezky, hezky vikend a stale pomahej tak jak cinis..otevira to nejen mysl, obzory, ale i srdicka!!!

Diky moc!
M. P., 28.7.04

NUMEROLOGIE
V srpnu letošního roku jsem se zúčastnila víkendového kurzu Numerologie pod vedením lektorky paní Jany Davídkové. Kurzem vládla přátelská a tvůrčí atmosféra. Výklad paní Davídkové byl pěkně přehledný, měl kostru a řád. Nezapře v sobě kantorku ! Skutečně : již druhý den jsme s přehledem tvořili mřížku, osobní číslo, prověřovali jsem si charaktery a schopnosti svých blízkých. Navíc součástí kurzu byla pěkná, přehledná skripta a na závěr obdržel každý účastník certifikát o absolvování. Numerologie je mi sympatická svou jasností. Čísla jsou jednou daná. Přirovnala bych numerologický rozbor k malému horoskopu, s tou výhodou, že stačí znát jen datum narození , případně křestní jméno a charakteristika osoby je jak vyšitá. Těším se na další pokračování v lednu-únoru příštího roku . A jak vím, půjde celá naše skupina. Vřele doporučuji. Výměna zkušeností, setkání s lidmi stejného zaměření a navíc v tomto kruhu "nových přátel" strávit dva dny stojí za to a dá víc než čtení hromady knih!
Tato technika vede k sebepoznání a zároveň i pochopení a jednání vlastní i druhých zkoumaných osob.

Účastník kurzu E.P. z Prahy 3 Žižkov

INTERNETOVÉ STRÁNKY
Zdravím a chci Vám vyslovit obdiv - máte krásné web stránky. Gratuluji

Petr K.

DOŠLO E-MAILEM:
...
Ráda k Vám do knihkupectví chodím.Je tam takový klid a pohoda.
Mějte se moc hezky a ať se Vám i Vašim spolupracovníkům daří.

Barbora R.

Zatim jsem byla na prednasce Carodejne triky II. - vzhledem k tomu, ze jsem cetla nektere knihy od Castanedy, moc se mi ta prednaska libila a tesim se na dalsi pokracovani 3.12.
Taky jsem se zucastnila prednasky jak videt auru, je to velmi zajimave, zkousim ted koukat na lidi v metru a videt jejich auru. Obe prednasky me oslovily a tesim se na dalsi :-)

M.D.

Krásný den :-)

M.D.

Drahé Equilibrium,
Byl, jsem chodil jsem, baviL I UJISTIL se, ŽE NA TO JEŠTĚ MÁM A , nepoděkoval jsem, což tímto dělám. S pozdrAVEM.
(reakce na Samhain)

V.V.

Zatim jsem byla na prednasce Carodejne triky II. - vzhledem k tomu, ze jsem cetla nektere knihy od Castanedy, moc se mi ta prednaska libila a tesim se na dalsi pokracovani 3.12.
Taky jsem se zucastnila prednasky jak videt auru, je to velmi zajimave, zkousim ted koukat na lidi v metru a videt jejich auru. Obe prednasky me oslovily a tesim se na dalsi :-)

M.D., 15.11.2003

Chtěl bych vám poděkovat za velmi rychlé a profesionální vyplnění mé žádosti. Knihu mám doma a jsem s ní velmi spokojen. Přišla neporušená, čímž mimochodem děkuji za pečlivé zabalení. V budoucnosti se na vás jistě ještě obrátím.

S poděkováním P. V., 2.12.2003

Ahoj Zdeňko a všechny ostatní pracovnice equilibria: Přeju vše nejlepší do nového roku, ať dále rozdáváte lidem to krásné, co máte v sobě.

M.D., 3.1.2004

Napište nám také svůj názor!

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat