Obsah kurzů rodinných konstelací


Obsah kurzů spočívá v práci s rodinnými konstelacemi podle Berta a Sophie Hellinger. Zájemci si staví konstelace. Platba za kurz je platbou za účast. Každý účastník si nemusí postavit konstelaci. Každý, kdo chce konstelaci i přesto, by měl zvážit svoji účast na kurzu.Konstelace jsou zážitkovou metodou nahlížení na vztahy,

jsou způsobem, jak se podívat na to,

kde leží příčina problému, jak získat důležitý návod k řešení

a pokojnou cestou jej napravit.
 
Metoda ukazuje skryté síly,
 
které působí a ovlivňují náš život,
 
vzniká prostor pro znovunalezení osobní síly,
 
přijetí a prožití našeho života naplno.
 
V konstecích se během hodiny odehrají události,
 
které jindy potřebují na zpracování roky.
 


Před samotným kurzem je nutné řádně vyplnit a podepsat prohlášení. Bez vyplnění tohoto prohlášení není možné se kurzu zúčastnit.

Na kurzu je zakázáno požívat drogy a alkohol.

Na kurz rodinných konstelací si s sebou můžete přinést jídlo a pití, popřípadě pohodlnější oblečení a přezůvky. Podle vaší potřeby i blok na poznámky a tužku. Během konstelací jsou přestávky na občerstvení a oběd.

 

Další informace o metodě rodinných konstelací naleznete zde.
 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat