Když má člověk zlomenou kost, dáme mu obvaz, sádru a rána se může postupně hojit. Chce to čas a trpělivost a příroda udělá své. 

Když má však člověk zlomenou duši, neexistuje na to žádný obvaz. Jediné, co je možné, je ukázat duši směr. A to je často zdlouhavá a náročná práce. Odevzdat se procesu a postupně ten směr vidět. 

Krok za krokem jít, třeba i s pomocí dobrého průvodce na kousek cesty, a pak nechat působit život, který je tím největším léčitelem. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat