Svatba je potvrzením a smlouvou lásky dvou lidí. Mnohokrát jsem viděla, že toto spojení může být o  společném druhu bolesti. Spojení dvou lidí může vzniknout i na základě slepé lásky, což zamená, že síla proudí od nich k předkům. 

Tito lidé ale mají velkou šanci společně svoje téma pochopit. On ji smí mít jako ženu a ona jeho smí mít jako muže. A svatba je úmluva, že tou cestou budou procházet společně. Možná celý život a možná jen kus cesty. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat