Už v tom slově je řečeno vše. Seberealizace je o nás. Možná to bude prospěšné i ostatním, když skutečně realizujeme sebe. A to je, myslím, to důležité. 

Stačí vědět, co chci dělat, kde to chci dělat a s kým. A poslední velká a důležitá otázka: Má to smysl? Pro co je to dobré?

Ano, je to seberealizace na něčí úkor anebo prospívá ostatním, např. obchodu. Obchod bezesporu podporuje život, dává zaměstnání ostatním, živí jejich rodiny. Můžeme se podívat i na další typy seberealizace, ale co člověk, to jiný způsob. 

Přeji Vám příjemnou a hlavně prospěšnou seberealizaci. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat