Povolání nás volá. Ve skrytu duše toto volání cítíme. Talent je často skryt pod všemi těmi nánosy, ale tichý hlásek uvnitř stále žije a povolává nás k něčemu, co nás oslovuje a baví, k čemu cítíme tah. 

Někteří lidé svoje poslání následují teprve, až když jim nastanou zlé časy. Dokud se mají dobře a nic jim nechybí, obcházejí svůj talent bez povšimnutí. Mají ho totiž za samozřejmost. Jaksi k nim zcela samozřezjmě patří celý život a jde jim to tak snadno, že si myslí, že je to tak samozřejmé u každého.

Ale duše je větší než my a má s námi jiné plány. Chce náš talent využít,  a to ve prospěch většího celku. A tak nás neustále vhání do situací, kde si to můžeme uvědomit. Co to je, co nám bylo dáno? Je to to, co máme rádi skutečně ze srdce. Je to to, co neděláme kvůli sobě ani kvůli své rodině. Je to to, co děláme s láskou. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat