Mnoho lidí žije s tím, že když bude pozitivně myslet, budou se jim  vracet jen pozitivní věci a že je obklopí blahobyt. 

Ano, do určité míry je to pravda. Ale jen do určité míry. Nějaký čas to funguje přesně tak, jak si představujeme. Jenže duši nelze jen tak obelstít. Jednoho dne se stane, že se nám naše "objednávky do vesmíru" přestanou plnit. A v tu chvíli se musíme začít zamýšlet nad tím, kde je ten zakopaný pes. 

A ejhle! Motivace! Co nás přivedlo k tomu, že jsme si chtěli přivolat do života vše pozitivní? Bylo to naše ego, nebo naše skutečné já? Tak to je ta otázka, která léčí. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat