Často se setkávám v esoterice s lidmi, kteří mají k lékařské péči despekt. Musím říct, že je vždy nabádám k tomu, aby se nespoléhali jen na alternativu. 

Když má člověk zlomenou nohu, určitě mu nepomůže práce s energiemi. Všechno má v životě své místo. Lékař je na prvním místě a pak je teprve alterantiva jako podpůrná metoda. 

Pro mne byla mnohokrát lékařská péče požehnání. V dětství mi lékaři několikrát bez nadsázky zachránili život. To ovšem nevylučuje práci léčitelů, reikistů, kineziologů a dalších. Mnohdy je prospěšné dobrat se příčiny, proč se nám tento úraz (nemoc) stal. Pochopení nás posouvá kupředu. Také ošetření energií může podpořit samoozdravující procesy. A proto říkám, že medicína a alternativa mají společný záměr, a je třeba si uvědomit, že obojí je v životě velmi důležité. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat