Metoda konstelací se stále rozvíjí, a tak jsme svědky jejich obrovské variability a možností využití. 

V současné době konstelace využívají ve své práci pokrokoví lidé pomáhajících profesí, koučové apod. Stejně dobře metoda funguje i mezi ezoteriky a lidmi, kteří provázejí ostatní na jejich duchovní cestě. 

Konstelace je služba, která pomůže otevřít oči a uvolnit bloky v našem životě. 

Já osobně nejraději pracuji s konkrétním problémem, který je v životě přítomen tady a teď. Přítomnost je totiž jediný moment, kdy můžeme něco změnit. Minulost už neexistuje a budoucnost je jen náš konstrukt. 

 
 
 

Mapa webu

© 2008-2012 Equilibrium, všechna práva vyhrazena.
Upozornění: Nabízené techniky, postupy a informace jsou uvedeny z informačních a výzkumných důvodů. Tyto techniky nepředepisujeme ani neudělujeme lékařské rady, přímo nebo nepřímo, pro jakéhokoliv čtenáře a na jakoukoliv indispozici. Také nedoporučujeme tyto postupy samy o sobě, ani neděláme žádný výklad týkající se fyziologických účinků z jakýchkoliv myšlenek, které tu podáváme. Lidé, kteří použijí techniky zde uvedené, dělají tak dobrovolně a na vlastní odpovědnost. Avšak naše zkušenosti nám říkají, že ti, kteří se vážně zabývají sebepoznáním, najdou zde zajímavý a podnětný materiál.

Webhosting starhost.cz | Provozováno na CMS E4E

Vyhledat